Georgina plotësisht e zhveshur në fotosesionin e ri, mbulon pjesët intime vetëm me çantën ‘Gucci’

Share

E dashura e futbollistit të njohur ka pozuar mjaft e ‘nxehtë’.

Ajo është mjaft e pëlqyer dhe e komentuar për paraqitjen dhe format trupore të përsosura.

Së fundmi ajo solli një video në llogarinë zyrtare të Instagramit, e cila shihet duke pozuar e zhveshur komplet por që mbulonte pjesët intime me një çantë Gucci.

152806711 2907505532829193 9129232911778559619 n

 


Share

Komente