Ghetto Geasy dhe Majk sjellin hitin e ri (VIDEO)

0
Shpërndaje lajmin

Sot dyshja Majk e Ghetto Geasy kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të ri.
Kënga titullohet “Ani nasht” dhe për tekstin e këngës janë përkujdesur të dy artistët, shkruan lajmi.net.
Kënga mund të gjendet në kanalin zyrtar të “YouTube” dhe mbetët të shihet se a do pëlqehet nga publiku.
Kujtojmë që dyshja numërojnë bashkëpunime të suksesshme dhe i fundit ishte bashkë me Xhensilën e titullohet “Mëkati jem”.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *