Gjekmarkaj ja plas në sy Ramës/ Zbulon kush i dhuroi vaksinat

Share

Analisti Agron Gjekmarkaj, deklaroi sonte në ‘Open’ se vaksinat janë dhuratë nga Nusreti, për të mbuluar skandalin e ‘festaxhinjëve’.

Gëzohem që kryeministri është mirë me shëndet, por ca efekte anësore në propagandë ja ka dhënë por shpresoj ti kalojë.

Kemi si object garancie vetëm fjalën e tij. Mund ti ketë marrë Erion Braçe me bivçiklet, Ogerta me gomar.

Transparenca është më e rëndësishmë se çdo gjë. Nuk besoj se don të masakrojë popullin e vet, por arsyeja se na u lamerua me 21 dhe erdhën para!

Ata janë peshqesh nga Nusreti për të shuar xhurmën që bënë festaxhinjtë

Si mjeshtër që është i solli me urgjencë, i gjeti Nusreti në tregun e zi në një shtet mik”, tha Gjekmarkaj./CNA.al

 


Share

Komente