Gjendet i pajetë 70-vjeçari nga Tirana në Velipojë, dyshimet e para

0
Shpërndaje lajmin

Një 70-vjeçar nga Tirana është gjetur i pajetë dhe pa shenja dhunë në bregdetin e Rrjollit, në Velipojë.
Sipas policisë,  bëhet fjalë për shtetasin Y. H., 70 vjeç, banues në Tiranë, i cili ditën e djeshme, kishte dalë për peshkim me shokët e tij.
Nga hetimet e deritanishme dyshohet se ky shtetas e ka humbur jetën si pasojë e arrestit kardiak.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.
 
LEXONI GJITHASHTU:

Bie nga pema, humb jetën 64-vjeçari në Voskopojë
Hidhet nga kati i dytë 29-vjeçari në Pogradec, humb jetën rrugës për spital

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *