Gjykata lë në burg Bllakon, avokati: Nuk ka firmosur asnjë dokument

Shpërndaje lajmin

Gjykata e Posaçme ka lënë në burg ish-deputetin socialist Alqi Bllako i akuzuar për shpërdorim detyre dhe korrupsion lidhur me inceneratorin e Fierit.
Avokati i Bllakos, Sokol Hazizaj tha se vendimi i gjykatës ishte në mungesë të dijenisë dhe informacionit të kodit të procedurës administrative.The post Gjykata lë në burg Bllakon, avokati: Nuk ka firmosur asnjë dokument first appeared on Euronews Albania.

Leave a Reply

Your email address will not be published.