GODET JUVENTUSI! Kryhet puna ky është përforcimi i parë i Pirlo’s për muajin e Janarit

Share

Juventus duket se nuk po bën shaka kur tregoi interesim të shtuar për Emerson Palmierin. Por për të transferuar futbollistin e Chelseas ekziston vetëm një problem dhe është ai financiar. Emerson tashmë ka mbetur vetëm një tepricë tek skuadra londineze dhe se shitja e tij është çështje e ditur mirëpo nuk dihet se në cilën merkato ai do largohet nga Premier League.

genimg
genimg
genimg
genimg

pirlo juventus
Braziliani më herët ka qenë pjesë e Serie A pasi ishte tek Roma dhe në një intervistë para disa ditësh ai ka bërë të ditur se do dëshironte shumë që të rikthehej në Itali dhe është pikërisht Zonja e Vjetër skuadra e cila po përgatitet ti plotësojë këtë dëshirë.


Share

Komente