Goditet për shkak të detyrës gazetari Elvis Hila

Shpërndaje lajmin

Gazetari nga Lezha, Elvis Hila dhe bashkëshortja e tij u sulmuan të mërkurën nga dy persona tashmë të shpallur në kërkim nga policia. Sulmi, që i shkaktoi Hilës dhe bashkëshortes dëmtime, pati si shkak raportimin prej tij në televizionin Report Tv dhe gazetën Shqiptarja.com të një vendimi gjyqësor për dënimin e babait të njërit prej […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *