Gol në “Armando Maradona”, Giroud kalon kuqzinjtë në avantazh

0
Shpërndaje lajmin

Oliver Giroud ka kaluar kuqezinjtë në avantazh në fund të pjesës së parë. francezi realizoi aps një asisi të Leao.

https:// /wp-content/uploads/2023/04/7noZp.mp4
ishte portugezi i cili shpërtheu nga 70 metra duke marrë para çdo lojtar të Napolit dhe duke i dhuar një asis me portën thuajse të boshatisur Giroud, i cili këtë herë nuk gaboi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *