January 15, 2022

Gold AG ka një këshill për lutjet ndaj Zotit nëse dëshiron që të iu përgjigjet në vështirësi

Shpërndaje lajmin

Reperi i njohur nga Presheva, Arian Agushi, është mjaft aktiv në rrjetet sociale dhe ndan me fansat momente të ndryshme.

Duke qenë se është një besimtar i devotshëm dhe praktikues i fesë islame, Gold Ag shpesh poston mesazhe dhe imazhe me përmbajtje fetare.

Kështu ka bërë dhe sot në një fotografi të portretit të tij ku është shfaqur duke buzëqeshur, shkruan “Kosovarja”.

“Lutju Zotit në rehati, nëse dëshiron që ai të përgjigjet kur të jesh në vështirësi”, ka shkruar artisti.


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *