April 16, 2021

Grida dhe Elisa përballen tek “Kosherja”, çfarë ndodhi në “Lag”

Shpërndaje lajmin

Puntata e dytë e spektaklit të humorit “Kosherja” ishte plot surpriza. I ftuari special ishte mjeku i njohur Pëllumb Pipero, i cili tregoi talentin e ri në aktrim përballë “vajzave të TikTok-ut” nën interpretimin e Bes Kallakut dhe Juxhin Plovishtit.

Një tjetër moment pikant ishte emisioni i Kosheres, “Lag” nën moderimin e Xhendri Afës. Të ftuarat e radhës ishin Grida dhe Elisa përballë njëra-tjetrës për të diskutuar për zgjedhjet. Për të parë çfarë ndodhi ndiqni interpretimin e Ermir Hoxhaj, Franceska Hysit dhe Alba Shtembarit. /abcnews.al


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *