Grida Duma: Ka ardhur koha të ndryshojmë, ne japim zgjidhje

Share

Ish deputetja e PD-së Grida Duma  vijon takimet e saj, sot në fshatin Rrikaj.

Ajo përmes një postimi në facebook shkruan se, mes problemeve të shumta e diskutimeve të qarta. Për të parë konkretisht se si punojnë e përballen me problemet e pafundme të punës dhe jetesës, raporton arbresh.info

Duma thotë se, ka ardhur koha të ndryshojmë. Ne japim zgjidhje!

Ky është postimi i plotë i saj:

Në Rrikaj, mes problemeve të shumta e diskutimeve të qarta. Për të parë konkretisht se si punojnë e përballen me problemet e pafundme të punës dhe jetesës.

Ka ardhur koha të ndryshojmë. Ne japim zgjidhje!

Shqipëria fiton më 25 Prill!

Në Rrikaj, mes problemeve të shumta e diskutimeve të qarta. Për të parë konkretisht se si punojnë e përballen me…

Posted by Grida Duma on Sunday, February 21, 2021

 


Share

Komente