Gruaja që u rikthye në jetë: Partneri im më propozoi 7 herë, sepse nuk mbaja mend

0
Shpërndaje lajmin

Kirsty Bortoft gruaja që vdiq për 40 minuta dhe u rikthye në jetë ka folur së fundmi ekskluzivisht në emisionin “Good Morning Albanians” në Euroneës Albania, ku dhe ka treguar eksperiencën e saj.
Ajo tha se pasi u rikthye nga koma burri i propozoi 7 herë pasi nuk mbante mend asgjë.
Më tej ajo theksoi se bashkëshorti është qenie më e rëndësishme për të.
“Pasi u riktheva nga koma nuk kisha kujtime të qarta. Burri më ka propozuar 7 herë. Pasi u riktheva nga koma. Bashkëshorti është qenia njerëzore më e madhërishme për mua. Ai është i mrekullueshëm. Unë u riktheva dhe ai jetonte me mua në çdo moment prandaj duhet të ketë qenë  shumë e vështirë për të. Optimizmi i tij ishte shumë i pabesueshëm. Nuk e kishte fare dyshimin se unë do e mbaja mend.”- tha ajo.
LEXONI GJITHASHTU: 

Gruaja që u rikthye në jetë: Mjekët më futën në koma, kisha 6% shanse për të jetuar
Kryeministri Rama takim me Presidentin Begaj
I plas goma e kamionit teksa po e frynte në një servis, humb jetëm 1 person në Lezhë

 
 
 
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *