September 20, 2021

Grushta dhe shkelma, gruaja rreh burrin në një plazh në Turqi

Shpërndaje lajmin

Një ngjarje  e pazakontë ka ndodhur në Turqi, ku një burrë dhe një grua  janë zënë në një plazh publik.

Përmes një video të publikuar në mediat vendase shihet momenti kur gruaja qëllon me shuplaka në fytyre një burrë. Ngjarja ka ndodhur në rrethin e Marmarisit, ku diskutimi me tone të larta midis një burri dhe një gruaje të ulur në plazhin publik u shndërrua në një përleshje.

Në Plazhin Publik në Rrugën Ataturk, rreth orës 06:00, një grua me katër shoqe, të ulura së bashku i bërtitën burrit përballë saj. Kishte një grindje mes të dyve. Ai donte të qetësonte miqtë e tij, të cilët mallkonin dhe fyenin njëri-tjetrin.

I befasuar nga ajo që ndodhi, burri e nxori zemërimin duke e goditur dhe dëmtuar çadrat. Ekipet e policisë shkuan në vendin e ngjarjes pas raportimit të rastit./abcnews.al


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *