September 16, 2021

Hamsik shok skuadre me Ekuban, Trabzonspor i bën zyrtarizim të veçantë

Shpërndaje lajmin

Marek Hamsik u rikthye në Europë pak muaj më parë, teksa firmosi në Suedi me skuadrën e IFK Goteborg.

Sllovakut 33-vjeçar i kanë mjaftuar 6 ndeshje dhe një goli shënuar për të bindur Trabzonspor që t’i bëjë një ofertë.

Hamsik ka pranuar dhe sot ka ardhur edhe zyrtarizimi. Klubi turk e ka njoftuar afrimin e tij me një video të veçantë, ku mesfushori shfaqet si një luftëtar. / abcnews.al


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *