Heidi Klum poston një foto nudo në Instagram, modelja shfaqet e zhveshur dhe vetëm me taka

0
Shpërndaje lajmin

Heidi Klum ka bërë një tjetër postim zbulues në rrjetet sociale. Modelja e njohur nga Gjermania shpesh ndan me miqtë e tij online materiale dhe momente nga përditshmëria e tij.
Këtë herë, Klum ka postuar në llogarinë e saj personale në Instagram një foto tejet zbuluese bardh e zi.
Në veçanti, ajo ka publikuar një foto nudo të saj, në të cilën ka veshur vetëm një palë taka.

Megjithatë ajo është siguruar që ta fshehë gjoksin me dorë. Ylli nuk e shoqëroi foton e saj me asnjë mesazh.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *