Heidi Lushtaku më e bukur se kurrë në fotosesionin e ri

Share

Modelja e njohur shqiptare, Heidi Lushtaku, është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat e saj në rrjetet sociale.

Heidi së fundi ka publikuar një fotosesion me veshje dimërore nëpër borë, ku po duket tejet e bukur në të bardha, shkruan portali arbresh.info

6809upoi679iuoiu37tuty

Lushtaku përndryshe ka qenë mjaft e përfolur këtë vit, kjo pasi ajo njoftoi se i dha fund fejesës me boksierin e njohur shqiptar, Robin Haxhi Krasniqi.

Por ditë më parë, Robin në një paraqitje të tij në Shiko Kush Luan, është pyetur për planet që ka me Lushtakun.

“Unë si çdo njeri që ka pasur problem në lidhje edhe ne kemi pasur, sidomos kohëve të fundit, por nuk ka përfunduar gjithçka”, është shprehur ai. /arbresh.info/


Share

Komente