January 21, 2022
Shpërndaje lajmin

Cyrihu në orët e mesnatës u përfshi nga një stuhi e fuqishme që solli dëme të mëdha.

Albinfo.ch ju sjell foto dhe video ekskluzive:


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *