Horoskopi i dashurisë/ Çfarë kanë rezervuar yjet për të dashuruarit këtë javë?

Share

Dashi

Çiftet mund të testohen, por nëse ekziston dashuria, e vërteta, ata nuk kanë nga çfarë të frikësohen, përndryshe është gjithmonë më mirë t’i japësh fund diçkaje që do të sillte vetëm trishtim.

Demi

Nëse nuk ka emocione të mëdha pozitive për të ndjerë këtë javë, të paktën sigurohuni që të mos ketë emocione negative. Ajo që është e sigurt është se nuk mund të përjetosh gjithmonë ndjesi të forta, por nuk do të thotë as se duhet të përjetosh vuajtje.

Binjakët

Largoni ndjenjat e fajit, sido që të jenë. Në këtë javë do të duhet të përpiqeni të bëni diçka që do të rrënjoste qetësinë në vetvete , por edhe shpresë dhe gëzim për ata që doni.

Gaforrja

Ju jeni shumë më të bindur për zgjedhjet tuaja tani, kështu që ju e dini se çfarë duhet të bëni për të bindur njerëzit që doni se më në fund mund të qëndrojnë të qetë me ju.

Luani

Çiftet do të kalojnë një moment disi të komplikuar, nga i cili do të duhet të rikuperohen gjatë fundjavës. Ata do të kenë shansin e vetëm për t’u përmirësuar brenda disa muajsh.

Virgjëresha

Thjesht nuk mund të refuzosh t’i bësh të qarta ndjenjat e tua, aq më tepër që nuk ke më arsye të dyshosh për ata që të rrethojnë. Jini më të lirshëm.

Peshorja

Beqarët do të jenë në gjendje të shmangin takimin me dikë që nuk është romantic. Ndoshta personi tjetër pret shumë më tepër dhe nuk është e drejtë t’i mashtrosh, madje as për një moment.

Akrepi

Ju i keni lënë njerëzit përreth jush të krijojnë një konfuzion. Ju nuk keni bërë pyetje dhe padyshim që nuk keni marrë përgjigje shteruese, por as edhe konsideratë. Është koha të ndryshoni strategjinë tuaj.

Shigjetari

Çiftet mund të diskutojnë për të gjitha llojet e gjërave, por ata përfundimisht do të heqin dorë, sepse ata e dinë që këto janë çështje të vogla dhe nuk kanë ndonjë rëndësi të vërtetë.

Bricjapi

Çështjet e vogla personale, domethënë ato që lidhen me dyshimet tuaja, duhet të zhduken këtë javë , përndryshe nuk do të jeni në gjendje ta shijoni plotësisht javën dhe nuk do të jeni në gjendje të argëtoheni.

Ujori

Nuk ka asnjë arsye këtë javë për të qenë shumë të ngurtë në lidhje me një çështje që po hulumtohet në çdo detaj. Mund të bëni një pushim dhe të përpiqeni të jeni më paqësor, madje edhe për veten tuaj.Çiftet domosdoshmërisht do të duhet të provojnë mënyra alternative për të marrë një bashkëpunim më të madh, pasi që deri më tani ata nuk kanë qenë në gjendje të gjejnë një marrëveshje për një situatë të rëndësishme.

Peshqit

Ju jeni jashtëzakonisht mirënjohës për momentin në të cilin ndodheni, kështu që ka shumë qëllime të mira nga ana juaj. Këtë javë , do të gjeni disa arsye të mira për të festuar me njerëzit që doni./ CNA.al


Share

Komente