Humb turisti gjerman në Karaburun, policia në kërkim të tij

Shpërndaje lajmin

Një turist gjerman, rreth 73-vjeç ka humbur në gadishullin e Karaburunit këtë të shtunë.
Rreth orevë të para të mëngjesit së bashku me qenin e tij është nisur nga Orikumi në drejtim të Karaburunit, ku dhe ka humbur.
Ka qenë një qytetar shqiptar, i cili ka sinjalizuar policinë për humbjen e turistit nga Gjermania.
Në kërkim 73-vjeçarit, janë efektivë të policisë dhe zonave të mbrojtura.
LEXONI GJITHASHTU

Humb jetën Kastriot Myftaraj, hidhet nga kati i katërt i banesës
Humb jetën 22-vjeçari në Sarandë pas rrëzimit të tendës së kalçetos

Leave a Reply

Your email address will not be published.