Humbi të gjitha bashkitë, Basha: 6 marsi ishte kurth, kemi të dokumentuara parregullsitë

Shpërndaje lajmin

Në mbledhjen e grupit parlamentar pas humbjes në zgjedhje, kreu i PD Lulzim Basha, ka thënë se 6 marsi ishte një kurth pas 8 janarit, ditën kur u zhvillua protesta e udhëhequr nga Sali Berisha në selinë blu.
“6 marsi ishte kurth pas 8 janarit dhe ne u vendosem para detyrimit per te marre pjese ne zgjedhje”, ka thënë Basha.
“S’kam humbur asnje gare. Parregullsite qe kane shoqeruar proceset jane te dokumentuara”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.