I dhanë fund lidhjes së tyre/ Çfarë raporti ruajnë Jonida me Romeon pas ndarjes?

Share

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj nuk janë më bashkë. Këtë lajm e ka bëë vetë të ditur këngëtarja në emisionin e saj duke thënë se tashmë është beqare.

Por çfarë raportesh ruajnë me njëri-tjetrin tani që janë të ndarë?

Sipas Prive lidhja e çiftit ka përfunduar në nëntor të vitit që lamë pas. Thuhet se dyshja janë ndarë paqësisht dhe kur shkëmbehen në rrugë nuk ia kursejnë njëri-tjetrit një përshëndetje.

Kujtojmë se Jonida dhe Romeo janë përfolur edhe herë të tjera për ndarje, por këtë herë duket se është përfundimtare pasi Romeo përflitet për një lidhje dashurie me vajzën e Niko Peleshit, Aleksia./ CNA.al


Share

Komente