January 23, 2022

I habiti të gjithë, Rudina Magjistari shfaqet e mbuluar me tatuazhe (FOTO LAJM)

Shpërndaje lajmin

Pas një sezoni të gjatë e të suksesshëm me emisionin e saj, Rudina Magjistari më në fund ka gjetur kohën për pak pushime dhe ndodhet në Bodrum.

Nga atje, moderatorja po poston vazhdimisht foto e video duke i mbajtur fansat të përditësuar, por me postimin e fundit i ka lënë pa fjalë pasi është shfaqur si kurrë më parë.

Përmes një filtri Instagrami, Rudina e ka mbushur kraharorin me tatuazhe duke u shfaqur me një pamje tjetër dhe shkruan: “Përpjekje e mirë”.

Pak ditë me pare Rudina mori serish vemendjen nga pushimet me mbishkrimin ne foton me bikini ku shprehej: Jam e nxehtë si vera.


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *