October 16, 2021

I lidhur me psikologen 20 vite më të re, Alma Bektashi reagon për ndarjen nga bashkëshorti

Shpërndaje lajmin

Prej disa ditësh, në mediat rozë po qarkullon lajmi se këngëtarja e njohur Alma Bektashi i ka dhënë fund martesës me bashkëshortin e saj, Sokolin pas 25 vitesh. Burime për “Panorama Plus” bënë të ditur se Sokoli ka krijuar një lidhje dashurie me një psikologe 20 vjet më të re.

LEXO EDHE: Alma Bektashi i jep fund martesës 25-vjeçare, bashkëshorti në lidhje me një psikologe 20 vite më të re

Ndërkohë të gjithë po prisnim një reagim nga Alma, por ajo vazhdon të jetë po aq e rezervuar si gjithmonë për jetën private. E ftuar në emisionin e mikeshës së saj Jonida Maliqit, këngëtarja nuk e preku aspak temën e ndarjes.

Por me një veprim i vogël i saj, ka bërë që Alma të konfirmojë në një farë mënyre ndarjen. Në foton e publikuar me Jonidën, dikush i komenton: Jeni më mirë pa burra dhe Alma e ka pëlqyer komentin./abcnews.al

 


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *