“I njoh nga afër”, ish-këshilltari i Metës plas deklaratën e papritur për marrëdhënien e Presidentit me kryeministrin Rama

Share

Deputeti opozitar, Ralf Gjoni si ish-këshilltar i Metës, nuk e beson “luftën” e tij me kryeministrin Edi Rama.

“Kjo është historia e dy shokëve të dashuruar dhe të inatosur, i njoh nga afër. Kemi 21 vjet që politikbërja është e determinuar nga ecuria e marrëdhënies dhe Ilir Metës. Mjaft, jemi lodhur, këta të dy duhet të lënë inat inatet ose të marrin bashkë anijen e të shkojnë në Sicili për të qetësuar rritjen hormonale që kanë me njëri-tjetrin”, – tha Gjoni.


Share

Komente