I përmendën të birin dhe Donaldin/ Shpërhten Bora Zemani “Ma neveriisni, bëni qejf në llumin ku jeni”

Share

Personazhet publike bien pre e mashtrime qe behen ne emer te tyre dhe kjo per fat te keq nuk eshte hera e pare e as e fundit. Moderatorja simpatike, Bora Zemani eshte e fundit qe eshte perballur me kete fenomen te shemtuar dhe abu ziv. Ne ‘Instagram’ po qarkullonin disa screenshot-e ku shihen biseda ne emer te Bores.

Personi qe ka perdorur emrin e saj kerkon mbylljen e nje faqeje e cila ka nxjerr sekretet e emisionit dhe per kete i shkruan nje personi te quajtur Artur.

Bora e ka mohuar kete gje dhe se mund t’i bente vetem nje ‘bllok’ nga llogaria e saj.

” Sapo me erdhen foto te disa mesazheve ne insta qe gjoja une paskam shkembyer dhe kerkoj te mbyllin nje faqe. Sa parazite jane keta njerez qe kane aq shume kohe per te bere nje montazh te tille. E kuptoj qellimin se doni followers edhe ju te shkretet ndaj nuk po ju bej tagg se mjaft moret vetem nga ky montazh, por neve ritem kur permenden ne gjera kaq bas tarde njerezit e mi.

Nje gje eshte e sigurte: nuk do harxhoja kohe te mbyllja faqe injor antesh. Mjaftohem me nje bllok qe i bej nga profili im per te mos me dale perpara syve. (Jo keto faqe qe as qe e dija se ekzistonin) injor anca dhe li gesia fatkeqesisht nuk zhduken duke i zhdukur adresat e rrjeteve sociale. Keshtu qe beni qejf ne llumin qe jeni”, shkruan moderatorja.

640 0 5fb71b5eb7e75
640 0 5fb71b67baba7

Share

Komente