I plagosur dhe autori, dyshohet për shkëmbim zjarri mes administratorit dhe Markut

Shpërndaje lajmin

Zbardhen të tjera detaje për ngjarjen e ndodhur ditën e sotme në Kallmet në Lezhë, ku mbetri i plagosur kryetari i kësaj Njësie Administrative, Besnik Simoni.
Pak orë më vonë, policia arrestoi autorin Altin Marku. Ndrëkohë, burime bëjnë me dije se edhe kyi fundit gjithashtu ka rezultuar i plagosur. Mësohet se Marku ka marrë një plagë në krah.
Nga të dhënat e hetimit, mendohet se mes tyre ka pasur një shkëmbim zjarri, por ende nuk është gjetur arma tjetër.
Vijon…

Leave a Reply

Your email address will not be published.