December 1, 2021

Icardi, alternativë e Vlahovic

Shpërndaje lajmin

Mauro Icardi ka ende kontratë deri në qershor 2024, por argjentinasi mund të largohet nga PSG, ndoshta këtë dimër.

Në edicionin e kësaj të mërkure La ‘Gazzetta dello Sport’ pohon se Juventusi është i interesuar të blejë sulmuesin e Fiorentinës, Dushan Vlahovic në janar .

Megjithatë, klubi torinez ka konkurrencë të fortë me Manchester City, Tottenham dhe PSG. Nëse operacioni dështon, Juventusi do të rikthehej te Mauro Icardi. r.t/


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *