January 20, 2022

Icardi lë pas problemet me bashkëshorten, i rikthehet stërvitjes

Shpërndaje lajmin

Mauro Icardi është rikthyer në stërvitje me PSG, raporton Sport Mediaset.

Sulmuesi argjentinas nuk ishte as në fushë dhe as në stol për ndeshjen e Champions League kundër Leipzig për shkak të problemeve me bashkëshorten e tij Wanda Nara.

Shkak u bë tradhëtia e sulmuesit me aktoren,Eugenia China Suarez. Megjithatë, Icardi duket se është pajtuar me Wandan dhe është i gatëshëm për Pochettinon. / /


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *