Ide për drekën sot: Mish me spinaq dhe oriz në furrë

Share

Dreka

Një recetë e shijshme dhe plot shëndet. Një recetë e shijshme dhe plot shëndet, ideale për t’u përgatitur në këto ditë vjeshte por edhe gjatë dimrit që po vjen. LEXO MË SHUMË NGA KUZHINA Përbërësit: 600 gr mish qingji ose viçi 2 kokrra qepë 2 thelpi hudhër 250 gr oriz 800 gr spinaq 1 tuf […]

The post Ide për drekën sot: Mish me spinaq dhe oriz në furrë appeared first on INFOLINE NEWS.


Share

Komente