January 13, 2022

Ilda Bejleri sjell versionin më gazmor të “T’ka mami yll” në spektaklin “Kosherja”

Shpërndaje lajmin

Dance Reality Show “T’ka mami yll” është bërë pjesë e spektaklit të humorit “Kosherja”.

Ka qenë pikërisht moderatorja Ilda Bejleri, e cila këtë herë ka prezantuar versionin “E kam mamin yll”.

Ajo është përballur me një situatë shumë të tensionuar mes mamave, të cilat debatuan se kush kishte fëmijën më të talentuar, por mbi të gjitha, kush ishte vetë më e mira.

Megjithatë, të qeshurat e publikut nuk munguan dhe kjo tregoi edhe një herë protagonizmin e këtij formati, i cili është në vëmendjen e të gjithëve./

 

 

 

 


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *