Infektohet me Covid-19 drejtori i Policisë së Shtetit. Në vend të tij komandohet Dervishi

Share

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë, Ardi Veliu është infektuar me koronavirus.  Mësohet se Veliu ndodhet në gjendje të stabilizuar shëndetësore, ndërsa po merr mjekim në shtëpi.

Situata e rendit dhe sigurisë publike ka kaluar në dorë të  zëvendësdrejtorit Albert Dervishi, i cili është komanduar në krye të Policisë së Shtetit deri në kurimin e plotë të Ardi Veliut.

The post Infektohet me Covid-19 drejtori i Policisë së Shtetit. Në vend të tij komandohet Dervishi appeared first on Media .


Share

Komente