November 28, 2021

Inter dhe Fenomeni përshëndetin Vale Rossin (FOTO)

Shpërndaje lajmin

Valentino Rossi sot është tërhequr nga garimi në Moto GP.

Legjenda e pistës së garave me motor ka bërë sot paraqitjen e tij të fundit pas 21 viteve karrierë. Fenomeni Ronaldo ka shkuar në pistë ku ka përshëndetur nga afër “doktorin” ku ka marrë nga ai dhe një fanellë me emrin “Ronaldo” të firmosur.

Gjithashtu faqja zyrtare në Tëitter e Inter-it ka postuar një foto ku Rossi dhe Fenomeni kanë dalë bashkë duke komentuar ” 100% interistë”.
Kujtojmë se Valentino Rossi dhe Fenomeni janë tifozë të zjarrtë të ekipit zikaltër./h.ll/


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *