January 18, 2022

Inter hedh sytë nga PSG, në kërkim të një mbrojtësi të majtë

Shpërndaje lajmin

Inter ka vënë si synim një nga dy lojtarët e PSG-së, të cilët pëlqehen nga zikaltërit.

Spanjolli Juan Bernat dhe francezi Layvin Kurzawa janë dy anësorët e klubit francez të cilët Inter është duke i shqyrtuar si mundësi rotacioni. Inter po punon për objektivin e qartë që ka për projektin e ri. Si lojtarë rezervë Inter ka veteranin Kolarov dhe Dimarcon.

Inter nuk e ka mundësinë ekonomike për të shpenzuar shumë dhe mendohet se njeri nga dy anësorët e PSG-së do të jenë të përballueshëm nga ana financiare./ h.ll/


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *