Interi me cdo kusht deshiron te mbaj Lautaron,i ofron page si…!!

Share

Interi dhe Lautaro Martinez po vazhdojnë kontaktet e tyre për rinovimin e kontratës.Sipas mediave italiane, Interi është i gatshëm t’i ofrojnë në tavolinë sul muesit argjentinas një pagë të njëjtë si Romelu Lukaku i cili përfiton 7,5 milionë euro në sezon.Kjo bëhet për ta bin dur ‘diamantin’ e tyre që të qëndrojë pasi ka shumë klube pretendentët, për të duke nisur nga Barcelona, Real Madrid dhe Manchester City.

genimg
genimg
genimg
genimg

Rritja e pagës do të bëjë që lojtari të mbetet.Interi gjithashtu ka dëshirë të heqë dhe kla uzolën në kontratë, ku kartoni i tij ka një vlerë prej 111 milionë euro.


Share

Komente