Interi nuk heq dorë nga Bremer, dy lojtarë për të marrë mbrojtësin e Torinos

Shpërndaje lajmin

Emri i Gleison Bremer mbetet gjithmonë shumë i nxehtë për mbrojtjen e ziklatërve për sezonin e ardhshëm.
Sipas asaj që raporton “Tuttosport”, tashmë do të kishte një marrëveshje të përgjithshme për transferimin e tij, por Inter do të kontaktojë tashmë edhe me Torionon.
Torino dëshiron të fitojë 30 milionë euro nga shitja e Bremer, ndërsa Interi synon të përfshijë në këtë transferim sulmuesin Pinamonti dhe anësorin Dimarco në mënyrë që të reduktojë shumën e kërkuar nga drejtuesit e klubit./ h.ll/

Leave a Reply

Your email address will not be published.