Ish-drejtori i kabinetit të Bashës i bashkohet Kuvendit të Berishës, mbërrin te “Kongreset” (FOTO LAJM)

Shpërndaje lajmin

Ish-drejtori i Kabinetit te Lulzim Bashes i bashkohet Sali Berishes. Dorian Teliti pjese e Kuvendit dhe kandidat per Keshillin Kombetar
Vijon,,,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *