Ish-kryebashkiaku dorëzohet në polici pas dënimit, por të dënuarit e tjerë nuk gjenden

0
Shpërndaje lajmin

Pas dënimit nga Gjykata e Apelit në Shkodër për tjetërsimin e pronave në zonën e Ranës së Hedhur në Shëngjin, policia e Lezhës u vu në lëvizje për prangosjen e personave të dënuar, mes të cilëve dhe ish-kryebashkiakun e Lezhës, Fran Frrokaj. Urdhri i ekzekutimit të vendimeve mberriti në policinë e Lezhës mesditën e të […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *