September 18, 2021

Ish partneri thumbon Jennifer Lopez pasi u ribashkua me Ben Affleck

Shpërndaje lajmin

Diddy ka thumbuar ish të dashurën e tij, Jennifer Lopez me një fotografi të vjetër të tyre. Ky postim vjen vetëm disa ditë pasi këngëtarja është rikthyer zyrtarisht me ish të dashurin, Ben Affleck pas 17 vitesh. Në foton e viteve 2000, reperi shihet dorë për dore me Lopez teksa ecnin jashtë.

Diddy taunts Ben Affleck with Jennifer Lopez throwback pic

Ata nisën të dilnin bashkë në 1999 pasi u takuan në setin e një videoje muzikore për albumin debutues “On The 6”. Ata u ndanë në shkurt 2001 dhe këngëtarja u lidh më pas me aktorin Affleck. Romanca e këtyre të fundit u “ringjall” pothuajse dy dekada më vonë pasi Lopez u nda nga Alex Rodriguez.

Freedomroo – Diddy shares throwback snap of himself and Jennifer Lopez amid her new romance with Ben Affleck – AustralianNewsReview

Çifti janë fotografuar disa herë nën shoqërinë e njëri-tjetrit por ende nuk kanë folur publikisht. Një burim konfirmoi për “In Touch Weekly” se ata janë bashkë. “Shanset se dyta janë të rralla për t’u arritur dhe ata e mirën një të tillë. Kjo është arsyeja pse ata po ecin më shpejt në raportin e tyre. Ata po e shfrytëzojnë këtë kohë për t’u njohur përsëri.”

Jennifer Lopez Reflects On Her Whirlwind Relationship With Diddy

/abcnews.al


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *