October 19, 2021

Ish-presidenti i Kosovës që votoi në zgjedhjet e Shqipërisë

Shpërndaje lajmin

Ish-presidenti i Kosovës, Behgjet Pacolli, e ka shfrytëzuar të drejtën të drejtën e tij si shtetas shqiptar, për të votuar në zgjedhjet e 25 prillit në Shqipëri.

Kryetari i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, votoi në qendrën e votimit “Asllan Rusi”, në Pallatin e Sportit, Njësia Nr. 7 në Tiranë.

Pacolli nuk u prononcua për medie, por ekipi i Albanian Post, i cili e përcolli nga afër këtë zhvillim, e pa dhe filmoi duke votuar i vetëm.

 


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *