Ishte ndaluar për vjedhje, 27- vjeçari vret veten brenda komisariatit, priten arrestime

Shpërndaje lajmin

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Kavajën ku 27 vjeçari, Ilvi Stameta ka mbytur veten në ambientet e komisariatit të policisë Kavajë në orën 19:08.
Ai është ndaluar sot në orën 14:00 nga forcat e policisë së Kavajës dyshohej për një vjedhje.
Burimet njoftojnë se 27 vjecari është mbytur me carcaf.
Policia i ka dhënë ndihmën e parë por i riu nuk ka mundur të mbijetojë.
Sipas burimeve të , trupi i viktimës po dërgohet në morg, ndërkohë SHÇBA ka nisur hetimet dhe priten arrestime brenda rradhëve të policisë.
Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes./

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *