October 16, 2021

Italia fiton EUROVISION 2021, si u rendit Shqipëria?

Shpërndaje lajmin

Eurovision 2021 është fituar nga Italia.

Votat e publikut dhe ekspertëve kanë ndarë çmimet sot, ndërsa Anxhela Peristeri ka qenë këngëtarja që ka prezantuar Shqipërinë.

Ajo është vlerësuar me 35 pikë nga publiku duke dalë në vend të 21.

 


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *