January 21, 2022

Italia, kampione e Evropës

Shpërndaje lajmin

Italia ka mundur Anglinë me penallti dhe është shpallur kampione e Evropës, shkruan albinfo.ch.

Koha e rregullt përfundoi 1:1 me golat nga Luke Shaw dhe Bonucci, kurse italianët ishin më të mirë në penallti dhe fituan Kupën e Evropës.


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *