December 8, 2021

Iu bashkua “Foltores”, Floriana Garo: Jam në sherr me vjehrrën për Sali Berishën (FOTO LAJM)

Shpërndaje lajmin

Prej 10 nëntorit 2021, Floriana Garo mban postin e drejtoreshës së komunikimit të Foltores së demokratëve.

E ftuar në emisionin “Ditë e Re”, teksa flet për vendimin e saj për t’iu bashkuar Foltores, Floriana tregon se si e priti familja postin e ri në Partinë Demokratike.

Floriana thotë se me vjehrrën ka qendrime të ndryshme, për këtë arsye ajo nuk është dakord me postin e ri, ndërsa bashkëshorti dhe prindërit e kanë mbështetur.

Floriana Garo: Vjehrra ime nuk ka qenë dakord. Ajo ka mendime të tjera. Gjithsecili ka mendimin e tij, për sa kohë unë nuk i lejoj të më imponojnë mendimet. Me vjehrrën kemi vendosur mos të diskutojmë për politikë. Im shoq më mbështet. Ai më mbështet mua, PD, Foltoren 100%. Prindërit e mi edhe pse kanë dyshime më kanë thënë se të admirojmë për guximin, ata më thanë ” bravo të qoftë”.


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *