Ja cilët janë 4 banorët që Roza Lati i shikon në finale

0
Shpërndaje lajmin

Orët e para të mëngjesit, Juli së bashku me Rozën kanë biseduar me njëri-tjetrin.
Ka qenë Juli i cili e ka pyetur Rozën se cilët prej banorëve ajo shikon në finale.
Ajo u shpreh se Egla do të jetë një prej tyre edhe pse nuk e meriton sepse sipas Rozës ajo është një lojtare skandaloze, por skandali shet dhe për këtë arsye Roza e sheh Eglën në finale.
Më pas Roza ka dhënë dhe tre emra të tjerë duke përfshirë Romeon, Heidin dhe Erjolën duke përjashtuar këshu veten dhe Julin, kjo gjë e kërkuar prej këtij të fundit.

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *