November 28, 2021

Ja si do të jetë moti për ditën e dielë

Shpërndaje lajmin

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak parashikon se dita e diel do të karakterizohet nga mot i paqëndrueshëm.

Sipas SHMU, moti parashikohet i vranët në të gjithë territorin shoqëruar me reshje shiu të herëpashershme me intensitet të ulët deri mesatar në formën e shtrëngatave.

Gjithashtu në orët e drekës dhe pasdites lokalisht nuk do të mungojnë intervalet me diell.


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *