Ja si dukej Lulzim Basha 20 vite më parë, bashkëshortja e tij publikon foton e vitit 2001 në Holandë

Share

E njëjta staturë dhe të njëjtat tipare. Duket sikur koha ka qenë bujare me kreun e PD Lulzim Basha, pasi shumë pak gjurmë i ka lënë në pamjen fizike.

Kështu duket të paktën nga një foto e publikuar sot nga bashkëshortja e tij Aurela Basha gjatë kohës që dy të rinjtë jetonin në Holandë. Atë kohë kreu i PD ishte vetëm 26 vjeç.

“Janar 2001 në Holandë: para se të ktheheshim në Shqipëri. #20vjet më parë 🙈 #throwbackthursday #kujtime #eenjte”, shkruan Aurela Basha.

Aurela Basha insta 600x292 1

 


Share

Komente