“Kalaja merret nga brenda”; pas takimeve me kreun e PD, Kryemadhi në tavolinë me gruan e Bashës

Share

Koalicioni PD-LSI duket se është dakordësuar. Dyshimet lindën që disa orë më përpara ku Kryetarja e LSI, nga një takim elektoral foli  në emër të opozitës së bashkuar, duke thënë se 25 Prill Rama do të largohet. 

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi dhe bashkëshortja e kryetarit të Partisë Demokratike, Aurela Basha janë fotografuar teksa kanë qenë në shoqërinë e njëra-tjetrës.

Ato shihen të ulura në kafe, teksa është Kryemadhi ajo që flet, ndërsa Basha e dëgjon me vëmendje. Nuk dihet se çfarë bisedash kanë bërë mes tyre.

Kjo nuk është hera e parë që Krymadhi dhe bashkëshortja e Bashës shihen bashkë, pak javë më parë atë u fotografuan në një restorant. Kjo foto si duket dëshmon se midis PD-së dhe LSI-së gjithçka është më se në rregull.

Kujtojmë që në fillim të marsit skadon afati i regjistrimit të koalicioneve, teksa ende nuk dihet sesi do të vijojnë zgjedhje e opozitave.

Screenshot_19.pngScreenshot_20.png


Share

Komente