Shpërndaje lajmin

Foto ilustruese
Një kamion ka marrë flakë në lëvizje e sipër këtë mesite në rrugën Koë-Gjorm në Vlorë.
Për fat të mirë ka vetëm dëme materiale. Shoferi nuk ka pësuar asnjë lëndim.
Shkak i zjarrit dyshohet të ket qenë një problem teknik.
Njoftimi i policisë
Sot, rreth orës 11:30, në rrugën Kotë-Gjorm, një mjet kamion me drejtues shtetasin V. N., ka marr flakë, në ecje, dyshohet aksidentalisht si pasojë e një difekti teknik, ku ka vetëm deme materiale.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.
/ /

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *