Kapet një tjetër ngarkesë heroinë në Kroaci, vinte nga Shqipëria (VIDEO)

Shpërndaje lajmin

Një tjetër ngarkesë me heroinë është kapur në Kroaci. Bëhet e dije se ngarkesa vinte nga Shqipëria.
Gjithashtu në pranga kanë rënë dy shqiptarë  të cilët tentuan të fusnin 11 kg heroinë në Kroaci përmes pikës kufitare Konavo.
Kujtojmë se më 16 dhjetor në Kroaci një autobus me targa shqiptare u kap me 5.4 kg heroinë dhe 5.6 kg kokainë.
Ndërsa në 10 janar u kap një tjetër makinë me targa shqiptare në Kroaci u kapën 11 kg heroinë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *