January 27, 2022
Shpërndaje lajmin

Ka shkuar në katër numri i të vrarëve nga të shtënat me armë në drejtim të një autobusi në fshatin Gllogjan.

Në vend të ngjarjes kanë vdekur shoferi dhe konduktori i autobusit, ndërsa më vonë, si pasojë e plagëve, edhe dy të rinj, të lindur më 2003, përkatësisht 2004.

Gjendja e dy të plagosurve tjerë është stabile.


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published.